SSD Intel DC P4510 SSDPE2KX020T801 2 ТБ
Фото 4 |
Intel SSDPE2KX020T801 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel DC P4510 SSDPE2KX020T801 2 ТБ
SSD накопитель Intel DC P4510 2TB (SSDPE2KX020T801) SSDPE2KX020T801 | 8 267 грн. |
Intel Server P4510 Series 2TB 2.5In PCIe (SSDPE2KX020T801) | 7 960 грн. |
SSD накопичувач Intel DC P4510 2TB (SSDPE2KX020T801) | 8 261 грн. |
Модификації Intel DC P4510 SSDPE2KX020T801
Ціни на Intel DC P4510 SSDPE2KX020T801 |
---|---|---|---|---|
Intel DC P4510 SSDPE2KX010T801 1 ТБ | від 11 398 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel DC P4510 SSDPE2KX020T801 2 ТБ | від 7 960 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel DC P4510 SSDPE2KX080T801 8 ТБ | від 30 340 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →