Полірувальна машина Interskol PM-180/800
Interskol PM-180/800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interskol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interskol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interskol PM-180/800
Полірувальна машина Интерскол ПМ-180/800 | 2 638 грн. |
Полировальная машина Интерскол ПМ-180/800 | 2 658 грн. |
Интерскол Орбитальная шлифовальная машина Интерскол ПМ-180/800 (FVP800) | 1 844 грн. |
Полірувальна машина Інтерскол ПМ-180/800 | 2 964 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →