Киянка Intertool HT-0234
Intertool HT-0234 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0234
Усі ціни 10 →Киянка гумова Intertool 225 грам, 40 мм (HT-0234) | 110 грн. |
Киянка гумова 225 г. 40 мм, біла гума, металлич. ручка INTERTOOL HT-0234 | 180 грн. |
Киянка гумова INTERTOOL 225г (HT-0234) | 80 грн. |
Киянка гумова 225г металева ручка INTERTOOL HT-0234 | 95 грн. |
Киянка гумова 40 мм 225 г.,біла гума,металева ручка INTERTOOL HT-0234 | 80 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool HT-0234
Ціни на Intertool HT-0234 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0234 | від 73 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool HT-0227 | від 124 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0235 | від 179 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →