Молоток Stanley STHT0-51907
Фото 6 |
Stanley STHT0-51907 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT0-51907
Усі ціни 17 →Молоток слесарный Stanley Fiberglass с весом головки 300 г STHT0-51907 | 795 грн. |
Молоток слюсарний Stanley Fiberglass з вагою головки 300 г STHT0-51907 | 795 грн. |
Молоток слесарный Stanley Fiberglass 300г (STHT0-51907) | 795 грн. |
Молоток слюсарний Fiberglass з вагою головки 300 г STANLEY STHT0-51907 | 795 грн. |
Молоток слюсарний Stanley Fiberglass 300г (STHT0-51907) STHT0-51907 | 779 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley STHT0-51907
Ціни на Stanley STHT0-51907 |
---|---|---|---|---|
Stanley STHT0-51906 | від 679 грн. | 31 пропозиція | ||
Stanley STHT0-51907 | від 779 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley STHT0-51908 | від 895 грн. | 11 пропозицій | ||
Stanley STHT0-51909 | від 1 138 грн. | 15 пропозицій | ||
Stanley STHT0-51910 | від 1 145 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →