Молоток каменяра Stanley 1-54-022
Stanley 1-54-022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-54-022
Усі ціни 18 →Молоток каменщика Stanley AntiVibe с весом головки 570 г 1-54-022 | 1 841 грн. |
Молоток каменяра Stanley AntiVibe з вагою головки 570 г 1-54-022 | 1 841 грн. |
Молоток каменщика Stanley "AntiVibe" 570г (1-54-022) | 1 841 грн. |
Молоток каменяра AntiVibe® з вагою 570 г STANLEY 1-54-022 | 1 841 грн. |
Молоток Stanley Antivibe 280 мм 1-54-022 | 1 841 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →