Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   iPega
Навушники

iPega PG-R015

Фото - Навушники iPega PG-R015
Відео 1Фото 10
iPega PG-R015
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Довжина кабелю2.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість100 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Чутливість-42 дБ
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Підсвічування
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iPega 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iPega.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити iPega PG-R015

Усі ціни 16 →

Ігрові навушники iPega PG-R015 Gaming Headset with RGB 3.5 mm з шумозаглушенням

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 577 грн.

Навушники iPega Gaming з RGB LED PG-R015 Gaming headset |3.5mm, Noice Reduction| 4758605

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 354 грн.

Ігрові навушники iPega PG-R015 Gaming headset with RGB 3.5 mm з шумозаглушенням

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 202 грн.

Дротова ігрова гарнітура iPega Gaming with RGB LED PG-R015 Gaming headset, 3.5mm, Noice Reduction, 2.2m, black-red

Маркетплейс: MAUDAU  Memau З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 267 грн.

Ігрові навушники iPega LED PG-R015 20 МВт чорно-червоні

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 572 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на iPega PG-R015

Відеоогляди