Робот-пилосос
iRobot Roomba 895
Відео 7Фото 4 |
iRobot Roomba 895 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iRobot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iRobot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iRobot Roomba 895
Усі ціни 6 →iRobot Roomba 895 | 19 967 грн. |
Робот пилосос iRobot Roomba 895 | 14 436 грн. |
iRobot Roomba 895 | 20 454 грн. |
Робот-пылесос iRobot Roomba 895 | 19 642 грн. |
Робот-пылесос iRobot Roomba 895 | 14 432 грн. |
Робот-пилосос iRobot Roomba 895 | 14 426 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →