Мотопомпа Iron Angel WPG 80
Відео 4 |
Iron Angel WPG 80 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel WPG 80
Мотопомпа для чистой воды Iron Angel WPG 80S 2001241 | 7 657 грн. |
Iron Angel Мотопомпа для чистої води бензинова Iron Angel WPG 80М | 4 909 грн. |
Бензинова мотопомпа Iron Angel WPG 80S | 7 209 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →