Відпарювач одягу ISteamer IS702
Фото 8 |
ISteamer IS702 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ISteamer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ISteamer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ISteamer IS702
Відпарювач Isteamer IS702 IS 702 | 4 390 грн. |
Відпарювач Isteamer is702 red | 4 390 грн. |
Відпарювач Isteamer is702 silver | 4 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →