IWO W26
Відео 23Фото 5 |
Смартгодинник маловідомого бренду IWO виділяються на тлі численних конкурентів тандемом низької вартості і вражаючого набору можливостей для відстеження показників здоров'я і активності. Хоч гаджет і не є медичним пристроєм, він допоможе контролювати свій стан, щоб в разі необхідності невідкладно звернутися до лікаря. Отже, годинник вміє відстежувати пульс, вимірювати тиск і температуру тіла, робити ЕКГ і визначати рівень кисню в крові.
Крім цього, вони підтримують різні спортивні режими, стежать за вашим станом під час тренування, вважають кількість пройдених кроків, відстань, час активності і спалені калорії. IWO W26 синхронізуються зі смартфоном за допомогою Bluetooth 4.0, після чого на екрані відображаються вхідні дзвінки, повідомлення і повідомлення додатків. А завдяки вбудованим динаміку і мікрофону ви можете ще й відповідати на дзвінки. Час автономної роботи від одного заряду досягає кілька днів при активному використанні. Дизайн годинника також гідний схвалення: Великий 1.75-дюймовий TFT дисплей, прикритий захисним склом, квадратна форма, як у Apple Watch, металевий корпус і силіконовий Знімний ремінець, який не створює дискомфорту при тривалому використанні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IWO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IWO.
Купити IWO W26
Розумний годинник IWO W26 з датчиком пульсу і тиску чорний (W26black) | 1 289 грн. |
Розумний годинник IWO W26 з датчиком пульсу і тиску білий (W26white) | 1 298 грн. |
Смарт-годинник IWO W26 Black (iw26b) | 950 грн. |
Смарт-годинник IWO W26 Pink (iw26p) | 950 грн. |
Смарт-годинник IWO W26 White (iw26w) | 950 грн. |