Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Кардридери і USB-хаби   /   j5create

USB-хаб j5create JCD401

Фото - Кардридер / USB-хаб j5create JCD401
Відео 4Фото 8
j5create JCD401
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
1 шт.
5Gbps
USB-C
2 шт.
5Gbps
Power Delivery
85 Вт
HDMI
1 шт.
DisplayPort
1 шт.
Матеріал корпуса
метал
Розміри
135х51х15 мм
Офіційний сайт
en.j5create.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог j5create 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі j5create.

Купити j5create JCD401

Усі ціни 31 →

J5create USB-хаб J5create JCD401-N, USB-C 7-в-1 Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
4 799 грн.

J5create JCD401-N

Цей високопродуктивний багатопортовий концентратор USB4 є першим концентратором USB-C, в якому використовується новітній ко... щентролер USB4 від Intel і який забезпечує сумісність із Thunderbolt та старими версіями USB. Завдяки пропускній здатності до 20 Гбіт/с, динамічним даним та розподілу пропускної здатності дисплея для ефективного потоку даних дисплея ви можете легко створити конфігурацію з двома моніторами. Насолоджуйтесь роздільною здатністю до 4K за допомогою DisplayPort, HDMI або USB-C і отримуйте швидший доступ до даних без впливу на продуктивність системи. Крім того, він має два порти USB SuperSpeed+ 10 Гбіт/с (1 USB-C і 1 Type-A) для заряджання або підключення периферійних пристроїв. Він також оснащений портом USB-C Power Delivery для заряджання ноутбука та підключених пристроїв потужністю до 85 Вт. ОСОБЛИВОСТІ - Контролер Intel USB4 забезпечує провідну в галузі якість та надійність. - До двох 4K-дисплеїв із гнучкими підключеннями моніторів: - 1 DisplayPort + 1 HDMI. - 1 USB-C + 1 DisplayPort. - 1 USB-C + 1 HDMI - Кілька протоколів передачі даних і зображення ефективно розподіляють пропускну здатність, забезпечуючи оптимальну продуктивність - Один порт USB-C downstream підтримує передачу даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с і DP 1.2 для виведення відео 4K @ 60 Гц - Один порт SuperSpeed+ USB Type-A 10 Гбіт/с для підключення старих периферійних пристроїв - Power Delivery 3.0 забезпечує потужність заряджання до 85 Вт для заряджання за допомогою адаптера живлення USB-C - Широка сумісність з різними операційними системами та пристроями - Plug-and-play, не потрібно встановлювати драйвери ХАРАКТЕРИСТИКИ Технічні характеристики - Підтримка аудіо: ні - Роз'єм підключення: 1 - USB4 (тато) - Мережевий інтерфейс: ні - Порти: - 1 - USB-C 3.2
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 797 грн.

USB-хаб J5create USB-C 5-в-1 Grey (JCD401-N) JCD401-N

Цей високопродуктивний багатопортовий концентратор USB4 є першим концентратором USB-C, в якому використовується новітній конт... щеролер USB4 від Intel і який забезпечує сумісність із Thunderbolt та старими версіями USB. Завдяки пропускній здатності до 20 Гбіт/с, динамічним даним та розподілу пропускної здатності дисплея ви можете легко створити конфігурацію з двома моніторами. Насолоджуйтесь роздільною здатністю до 4K за допомогою DisplayPort, HDMI або USB-C і отримуйте швидший доступ до даних без впливу на продуктивність системи. Крім того, він має два порти USB SuperSpeed+ 10 Гбіт/с (1 USB-C і 1 Type-A) для заряджання або підключення периферійних пристроїв. Хаб також оснащений портом USB-C Power Delivery для заряджання ноутбука та підключених пристроїв потужністю до 85 Вт.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
6 199 грн.

Док-станція J5CREATE JCD401-N 7 в 1 Space Grey

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Мультиадаптер 7-в-1 (хаб/HDMI/DP/PD/картридер), сірий J5create jcd401-n

Цей високопродуктивний багатопортовий концентратор USB4 є першим концентратором USB-C, в якому використовується новітній ко... щентролер USB4 від Intel і який забезпечує сумісність із Thunderbolt та старими версіями USB. Завдяки пропускній здатності до 20 Гбіт/с, динамічним даним та розподілу пропускної здатності дисплея ви можете легко створити конфігурацію з двома моніторами. Насолоджуйтесь
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 889 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на j5create JCD401

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди