Гігієнічний набір Jaquar ALD-CHR-573
Jaquar ALD-CHR-573 |
|
Підключення G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar ALD-CHR-573
Гігієнічний душ Jaquar (ALD-CHR-573) ALD-CHR-573 | 1 149 грн. |
Гигиенический гарнитур Jaquar Allied ALD-CHR-573 | 1 149 грн. |
Гигиенический душ Jaquar (ALD-CHR-573) ALD-CHR-573 | 1 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →