Моторне мастило Jasol Premium Motor Oil 5W-30 1 л
Очікується у продажу 208 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 1; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/CF; |
Jasol Premium Motor Oil 5W-30 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Jasol Premium Motor Oil 5W-30
Ціни на Jasol Premium Motor Oil 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Jasol Premium Motor Oil 5W-30 1 л | від 208 грн. |
Jasol Premium Motor Oil 5W-30 4 л | від 651 грн. | 2 пропозиції | ||
Jasol Premium Motor Oil 5W-30 5 л | від 805 грн. | 3 пропозиції |