Радіосистема JBL Quantum Stream Wireless Lightning (JBLSTRMWLLGHTBLK)
Відео 1Фото 18 |
JBL Quantum Stream Wireless Lightning |
|
Управління та налаштування за допомогою фірмової програми. 20 годин роботи із зарядним кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Quantum Stream Wireless Lightning
Усі ціни 8 →Мікрофон JBL Quantum Stream Wireless Lightning (JBLSTRMWLLGHTBLK) | 5 499 грн. |
Микрофон JBL Quantum Stream Black Lightning (JBLSTRMWLLGHTBLK) | 5 499 грн. |
JBL Quantum Stream Wireless JBLSTRMWLLGHTBLK | 5 009 грн. |
Микрофон JBL Quantum Stream Wireless (JBLSTRMWLLGHTBLK) JBLSTRMWLLGHTBLK | 4 978 грн. |
Мікрофон JBL Quantum Stream Wireless (JBLSTRMWLLGHTBLK) JBLSTRMWLLGHTBLK | 5 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →