Автоакустика JBL Stage1 601C
Відео 5Фото 5 |
JBL Stage1 601C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Stage1 601C
Усі ціни 11 →JBL Stage1 601C | 2 999 грн. |
Компонентна акустична система JBL STAGE1 601C | 2 999 грн. |
Автоакустика JBL Stage1 601C | 2 999 грн. |
Автоакустика JBL STAGE1 601C | 2 999 грн. |
Автоакустика JBL Stage1 601C | 2 999 грн. |
ще 6 пропозицій
2 листопада 2020, 08:50
Подключение #
Можно ли подключить параллельно Низкочастотный динамик и твиттер к одному выходу 4Ом
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →