Навушники
JLab GO Air Pop
Відео 23Фото 37 |
JLab GO Air Pop |
|
Вбудований зарядний кабель в кейсі. Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JLab GO Air Pop
Усі ціни 13 →Наушники TWS Jlab Go Air POP Pink | 1 635 грн. |
Навушники TWS ("повністю бездротові") Jlab Go AIR POP Black | 1 639 грн. |
Наушники TWS ("полностью беспроводные") Jlab Go AIR POP Black | 1 635 грн. |
Наушники TWS ("полностью беспроводные") Jlab Go Air POP Grey | 1 635 грн. |
Наушники TWS ("полностью беспроводные") Jlab Go Air POP Lilac | 1 635 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →