Тумба під умивальник Juventa Prato 85
Фото 10 |
Juventa Prato 85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juventa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juventa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Juventa Prato 85
Усі ціни 7 →Тумба підвісна JUVENTA PRATO Pr-85 білий з умивальником Atria 85 | 16 022 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 темна диня з умивальником Atria-85 (91585) | 14 702 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 чорна з умивальником Atria-85 (91587) | 14 702 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 індиго синій з умивальником Atria-85 (91584) | 14 702 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 бордова з умивальником Atria-85 (91582) | 14 702 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 оливкова з умивальником Atria-85 (91583) | 14 702 грн. |
Тумба JUVENTA Prato Pr-85 біла з умивальником Atria-85 (91581) | 16 020 грн. |
Модификації Juventa Prato 85
Ціни на Juventa Prato 85 |
---|---|---|---|---|
Juventa Prato 65 | від 13 014 грн. | 8 пропозицій | ||
Juventa Prato 75 | від 13 761 грн. | 8 пропозицій | ||
Juventa Prato 85 | від 14 702 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →