Тумба під умивальник Moydodyr Grace 80-A 00-0008599
Фото 7 |
Moydodyr Grace 80-A 00-0008599 80 см100 см |
|
Корпус виготовлений із ЛДСП завтовшки 18 мм. Фасад із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Grace 80-A 00-0008599
Тумба Grace 80-A с умывальником Su-80 дуб поджаренный mdd-00-0008599 | 10 553 грн. |
Тумба Grace 80-A з умивальником Su-80 дуб підсмажений mdd-00-0008599 | 10 553 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Grace 80-A з умивальником SU-80 | 10 553 грн. |
Модификації Moydodyr Grace 80-A 00-0008599
Ціни на Moydodyr Grace 80-A 00-0008599 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Grace 80-A 00-0008599 | від 10 553 грн. | 4 пропозиції | ||
Moydodyr Grace 100-A 00-0008600 | від 11 741 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →