Тумба під умивальник Juventa Tivoli 65
Фото 4 |
Juventa Tivoli 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juventa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juventa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Juventa Tivoli 65
Тумба підвісна JUVENTA Tivoli Tv-65 сірий з умивальником Soft-65 | 10 152 грн. |
Тумба JUVENTA Tivoli Tv-65 сера з умивальником Soft-65 (91611) | 7 614 грн. |
Тумба JUVENTA Tivoli Tv-65 біла з умивальником Soft-65 (91610) | 7 349 грн. |
Модификації Juventa Tivoli 65
Ціни на Juventa Tivoli 65 |
---|---|---|---|---|
Juventa Tivoli 65 | від 7 349 грн. | 3 пропозиції | ||
Juventa Tivoli 80 | від 8 325 грн. | 1 пропозиція | ||
Juventa Tivoli 100 | від 10 229 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →