Тумба під умивальник Juventa Tivoli 100
Фото 4 |
Juventa Tivoli 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Juventa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Juventa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Juventa Tivoli 100
Тумба підвісна JUVENTA TIVOLI TV-100 white з умивальником Soft 100 | 10 229 грн. |
Тумба JUVENTA Tivoli Tv-100 біла з умивальником Soft-100 (91619) | 10 229 грн. |
Тумба JUVENTA Tivoli Tv-100 старий дуб з умивальником Soft-100 (91623) | 10 553 грн. |
Тумба JUVENTA Tivoli Tv-100 дуб трюфель з умивальником Soft-100 (91624) | 10 553 грн. |
Модификації Juventa Tivoli 100
Ціни на Juventa Tivoli 100 |
---|---|---|---|---|
Juventa Tivoli 65 | від 7 349 грн. | 3 пропозиції | ||
Juventa Tivoli 80 | від 8 325 грн. | 1 пропозиція | ||
Juventa Tivoli 100 | від 10 229 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →