Навушники
JVC HA-S160
JVC HA-S160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-S160
Усі ціни 23 →JVC HA-S160 Black | 599 грн. |
Наушники Jvc HA-S160 Black | 630 грн. |
Навушники JVC HA-S160 Black HA-S160-B-EF | 578 грн. |
Навушники JVC HA-S160 Black (HA-S160-B-EF) HA-S160-B-EF | 599 грн. |
JVC Навушники JVC HA-S160 Black (HA-S160-B-EF) HA-S160-B-EF | 599 грн. |
ще 18 пропозицій
0 0 2 4 |
Після прослуховування різних стилів музыки, зрозумівши, що нічого особливого в них немає, низькі частоти занижені, високі місцями різкі, лише нижня середина звучить добре, чим мабуть і спокушає. Як на мене, то музична картина неправильна. Не для всіх жанрів музики. Здобути задоволення в повному обсязі не вийде. Компактні, легкі, не глушати вуха Не виправдали сподівання Владимир Криворот: користуюся JVC HA-S160 менше місяця |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Додаткові функції і можливості навушників JVC HA-S160:
- Діаметр динаміків — 30 мм
- Номінальна потужність — 500 мВт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →