JVC HA-S36W
Відео 2Фото 19 |
JVC HA-S36W |
|
Бездротова гарнітура з підключенням до джерел аудіосигналу через Bluetooth v 5.2. До того ж модель одночасно сполучається з двома мобільними пристроями — за потреби між ними можна швидко перемикатися. У JVC HA-S36W передбачається три режими звуку: звичайний, чистий та глибокі баси (Deep Bass). Також навушники розуміють голосові команди, які віддаються через віртуальних помічників Google Assistant, Apple Siri чи Amazon Alexa.
Модель обладнана вбудованими мікрофонами з функцією швидкого замучування на вимогу. Харчуються навушники від акумуляторної батареї, енергетичних запасів у комірках якої вистачає на 35-годинний марафон прослуховування музичних композицій. Акумулятор заряджається через контактну групу симетричного роз'єму USB type C, а за часом зарядний процес займає близько 3 годин. Модель придбала м'які амбушюри, регульоване оголов'я, органи управління на правій чаші. Важить Bluetooth-навушники 157 г, завдяки чому їх тривале носіння не викликає дискомфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Купити JVC HA-S36W
Усі ціни 79 →JVC HA-S36W (HA-S36W-W-U) White HA-S36W-W-U | 1 649 грн. |
Наушники Jvc HA-S36W Blue | 1 650 грн. |
Наушники jvc ha-s36w Black (ha-s36w-b-u) | 1 545 грн. |
Навушники JVC HA-S36W Black (HA-S36W-B-U) | 1 676 грн. |
Навушники JVC HA-S36W Blue HA-S36W-A-U | 1 424 грн. |