Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   JVC
Навушники

JVC HA-RX700

Фото - Навушники JVC HA-RX700
Відео 7Фото 4
JVC HA-RX700
Колір
Підключення та конструкція
Призначеннямоніторні
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм) / адаптер /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю3.5 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс48 Ом
Частотний діапазон8 – 25000 Гц
Чутливість105 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Інше
Вага330 г
Офіційний сайтeu.jvc.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити JVC HA-RX700

Усі ціни 9 →

JVC Накладні навушники JVC HA-RX700 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 699 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX700

Навушники JVC HA-RX700 — це повнорозмірні закриті аудіо пристрої, створені для високоякісного звуку та комфортного прослухову... щевання. Оснащені 50-міліметровими неодимовими драйверами, вони забезпечують глибокі баси та динамічне звучання, що ідеально підходить для музики будь-якого жанру. Система Ring Port сприяє природному відтворенню звуку, а технологія Ear Direct дозволяє спрямовувати звук безпосередньо у вухо для високої чіткості та максимальної якості басів. Зручна широка обрізка з м’якими амбушурами та конструкцією Twist action забезпечує тривалий комфорт навіть при тривалому прослуховуванні. Навушники мають кабель довжиною 3,5 метра, позолочений штекер та перехідник на 6,3 мм для універсального використання з різними аудіопристроями. Завдяки високій ізоляції від зовнішнього шуму та широкому частотному діапазону (8-25 000 Гц) вони забезпечують чистий і насичений звук у будь-яких умовах. Виготовлені з якісних матеріалів, вони мають вагу 330 г і не мають вбудованого мікрофону або функції регулювання гучності. Ці навушники ідеально підійдуть для аудіофілів, які цінують високий звук та комфорт при тривалому використанні.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 347 грн.

JVC HARX700E

Довжина кабелю/3,5 м|Підвід кабелю/Одностороннє|З'єднання кабелю/Не відокремлюємий|Тип підключення/Дротові|Комплектація/Навуш... щеники, Інструкція, Гарантійний талон, Перехідник 3,5 мм - 6,3 мм|Конструкція мікрофона/Ні|Мікрофон/Ні|Підсвічування/Немає|Стан/Новий|Інтерфейс під'єднання/3.5 мм, 6.3 мм|Гарантійний термін/Ні|Bluetooth/Ні|Бренд/JVC|Акустичне
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 999 грн.

Навушники JVC HA-RX700 Black HA-RX700-E

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 853 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX700

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 613 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на JVC HA-RX700

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Навушники JVC HA-RX700 відзначаються відмінною якістю звуку з відносно рівною АЧХ, що особливо проявляється при використанні системи Dolby Audio. Вони забезпечують комфорт при тривалому використанні, оскільки зручні та великі, дозволяючи користувачам сидіти в них весь день без втоми. Навушники оснащені міцним і довгим кабелем, що додає надійності при використанні. Амбюшури зберігають свій вигляд і функціональність навіть після півтора року експлуатації. Єдиним недоліком є те, що навушники можуть трохи скрипіти при русі, але це не заважає їх загальному комфорту та якості звуку.
Переваги

Мінуси

0
2
10
Загалом дуже добрі навушники для прослуховування музики та навіть для написання.
14 грудня 2024
Користуюсь даними навушниками вже десь півтора року і хочу сказати що мені вони дуже сподобались. Дехто каже що вони для них занадто великі та важкі, але я не помітив щоб це давало дискомфорт. Звук дуже гарний, особливо якщо користуватися системою Dolby Audio. За півтора роки амбюшури не втратили ні свого вигляду ні функціональності. Дріт товстий, дуже довгий та міцний. Єдине що хочеться підмітити так це те, що присутній скрип при налаштуванні та русі навушників. Загалом дуже добрі навушники для прослуховування музики та навіть для написання.
Дуже гарна якість звуку, відносно рівна АЧХ. Можна сидіти в них хоч весь день, вуха не втомлюються. Зручні та великі.
трохи скриплять при русі
Давид Дегтярьовкористуюся JVC HA-RX700 більше року
Показано 1 з 13 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди