Sennheiser HD 206 (507364)
Відео 25Фото 6 |
Sennheiser HD 206 |
|
Порівняно доступні накладні навушники закритого типу з двостороннім кабельним підключенням і голосним, але збалансованим звучанням. Відрізняються гарною пасивною шумоізоляцією і порівняно рівною амплітудно-частотною характеристикою, що забезпечує нейтральне звучання з нормованим коефіцієнтом нелінійних гармонійних спотворень. Ця модель може використовуватися в якості доступних моніторних навушників, вона допоможе оцінити якість запису, отриманої в домашній студії, і буде корисна при любительському мастерингу і будь-яких інших видах обробки аудіоматеріалів.
Також підійде для прослуховування музики будь-яких жанрів/напрямів і різних мультимедійних розваг. Навушники Sennheiser HD 206 позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії, розрахований на користувачів, що віддають перевагу голосному і чистому природному звуку без додаткового вираженого тембрального забарвлення. Ця модель без проблем працює зі стаціонарними та мобільними комп'ютерами, мікшерними консолями, синтезаторами і робочими станціями. До переваг навушників також варто віднести надійну і практичну конструкцію. Великі і м'які звукоізолюючі амбушюри надійно захищають слух від зовнішніх шумів, допомагаючи краще зосередитися на звуці і створюючи сприятливу атмосферу для музичної творчості. Легка вага, дорівнює 165 г майже не відчувається і навушники комфортні при тривалому використанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Купити Sennheiser HD 206
Усі ціни 7 →Навушники Sennheiser HD 206 3,5 мм (507364) 507364 | 3 299 грн. |
Навушники без мікрофона Sennheiser HD 206 | 2 757 грн. |
Навушники Sennheiser HD 206 Black | 4 000 грн. |
Навушники без мікрофона Sennheiser HD 206 | 2 747 грн. |
Наушники без микрофона Sennheiser HD 206 | 2 753 грн. |
Наушники без микрофона Sennheiser HD 206 | 2 747 грн. |
Наушники Sennheiser HD206 3,5 мм с глубокими басами Черный (1009-622-00) | 1 992 грн. |
0 4 2 4 |
ціна, вага, краще ніж навушники Cosonik (китайська гарнітура для чату в скайпі) звук плоский, порівняно з ТОМСОН ХЕД 550 звук сильно поступається Павло Пузир: користуюся Sennheiser HD 206 менше місяця |
відмінні навушники за свої гроші Звук досить якісний та без зайвих наворотів. Слухаю через карту m audio fast track, через 6,2 мм джек звук досить гучний із запасом. Плюс не треба налаштовувати еквалайзер пів дня. Хлипкі, не зрозуміло що з ними буде далі, наскільки довговічна конструкція. (користуюсь пів року, поки все нормально) Просто з телефону якщо слухати тихі, але тут ще справа в телефоні тк він не видає достатньо потужності Daniil Gladun: користуюся Sennheiser HD 206 кілька місяців |
якщо за офіційною ціною брати , то може бути,
за 20 доларів
а так, то ні
на вигляд, шнурок класний
вуха у мене не слонячі, але мої в ці амбішурі не влазити- не зовсім овер ер