Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   JVC
Навушники

JVC HA-RX500

Фото - Навушники JVC HA-RX500
Фото 3
JVC HA-RX500
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм) / адаптер /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю3.5 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс70 Ом
Частотний діапазон10 – 22000 Гц
Чутливість105 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага194 г
Дата додавання на E-Katalogквітень 2012
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити JVC HA-RX500

Усі ціни 9 →

JVC Накладні навушники JVC HA-RX500 Silver

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
899 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E)

Ці дротові навушники JVC HA-RX500-E забезпечують високоякісний звук із частотним діапазоном від 10 до 22 000 Гц, що дозволяє... щенасолоджуватися деталізованою музикою. Вони мають зручний наголов'яльний дизайн і легку вагу (194 г), що забезпечує комфорт тривалого прослуховування. Модель оснащена 4-см неодимовими динаміками, які створюють глибокий і насичений звук. Кабель довжиною 3,5 м дозволяє свободу руху під час використання, а додатковий аудіоадаптер 6.3 мм робить їх універсальними для різних пристроїв. Відсутність мікрофона робить ці навушники ідеальними для слухання музики без перерв, забезпечуючи чистий звук без зайвих функцій. Золоте покриття контактів гарантує покращений сигнал та довговічність. Конструкція не складна, що сприяє довготривалій надійності та зручності експлуатації. Виготовлені в класичних чорних і білих кольорах, ці навушники підходять для будь-якого стилю. Відмінно сумісні з будь-якими пристроями з 3,5-мм аудіороз'ємом, вони ідеальні для домашнього використання, подорожей або роботи.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 878 грн.

Навушники JVC HA-RX500 Silver HA-RX500-E

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 104 грн.

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E)

Навушники без мікрофону JVC HA-RX500 Black-White (HA-RX500-E) — дротові накладні навушники з 40 мм неодимовими драйверами та... щечастотним діапазоном 10–22000 Гц, що забезпечують збалансоване, деталізоване звучання із виразним басом. Наголов'я з рівномірним розподілом ваги і м'які амбушюри гарантують комфорт під час тривалого прослуховування; вага 194 г робить їх стійкими й зручними в домашньому чи
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 881 грн.

JVC HARX500E

Довжина кабелю/3,5 м|Підвід кабелю/Одностороннє|З'єднання кабелю/Не відокремлюємий|Тип підключення/Дротові|Комплектація/Навуш... щеники, Інструкція, Гарантійний талон, Перехідник 3,5 мм - 6,3 мм|Конструкція мікрофона/Ні|Мікрофон/Ні|Підсвічування/Немає|Стан/Новий|Інтерфейс під'єднання/3.5 мм, 6.3 мм|Гарантійний термін/Ні|Bluetooth/Ні|Бренд/JVC|Акустичне
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
999 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на JVC HA-RX500

1
0
2
4
Додати відгук