Радіатор опалення KALITE 11K 500x400
Фото 4 | від 1 218 до 1 527 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 11K 15
Характеристики
KALITE 11K 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 11K 500x400
Сортувати
KALITE 11 бок 500x400 | 1 413 грн. |
Радиатор стальной Kalite 11 бок 500x400 | 1 218 грн. |
KALITE 11 бок 500x400 | 1 416 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 11 бок 500х400 12032032377 | 1 413 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 11 бок 500x400 22283 | 1 527 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 11 бок 500x400 000022283 | 1 272 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 11 бік 500x400 | 1 498 грн. |
Закрити
Рекомендуємо