Радіатор опалення KALITE 22K 300x1500
Фото 13 | від 3 378 до 4 077 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22K 55
Характеристики
KALITE 22K 300x1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22K 300x1500
Сортувати
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300х1500 | 3 378 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 бок 300х1500 12032032495 | 3 920 грн. |
Радіатор сталевий KALITE 22 тип 300x1500 мм бічне підключення (24141) 0000 | 3 920 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300x1500 000024141 | 3 528 грн. |
Радіатор сталевий KALITE 300x1500 панельний тип 22 бп | 3 920 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 300х1500 | 4 077 грн. |
Радіатор сталевий KALITE 22 тип 300x1500 мм бічне підключення (24141) | 3 920 грн. |
Закрити
Рекомендуємо