Радіатор опалення KALITE 22K 300x500
Фото 13 | від 1 336 до 1 997 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22K 55
Характеристики
KALITE 22K 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22K 300x500
Сортувати
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300x500 | 1 336 грн. |
KALITE 22 бок 300x500 | 1 554 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 бок 300х500 12032032390 | 1 475 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 300x500 22297 | 1 997 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 300x500 000022297 | 1 399 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бік 300x500 | 1 694 грн. |
KALITE 22 бок 300x500 | 1 554 грн. |
Закрити
Рекомендуємо