Термос Kamille 2060 0.5 л
Відео 2 |
Kamille 2060 0.5 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kamille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kamille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kamille 2060 0.5 л
Усі ціни 16 →Термос Kamille 500 мл KM-2060 | 516 грн. |
Термос харчовий Kamille, 500 мл (KM-2060) | 525 грн. |
Термос пищевой Kamille 600мл стальной KM-2060 | 525 грн. |
Термос харчовий Kamille 500мл з нержавіючої сталі KM-2060 | 503 грн. |
Термос Kamille 500 мл нержавіюча сталь КМ-2060 | 595 грн. |
ще 11 пропозицій
Протестував вдома два таких (1л), обидва пропускають гарячу воду, якщо перевернути ((( Зовнішній вигляд Пропускає воду користуюся Kamille 2060 менше місяця |
Раджу такий термос. Чудова річ і щодо недорого. Зручний, компактний, добре тримає температуру Недоліків не виявив користуюся Kamille 2060 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kamille 2060
Ціни на Kamille 2060 |
---|---|---|---|---|
Kamille 2060 0.5 л | від 450 грн. | 18 пропозицій | ||
Kamille 2062 1 л | від 555 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →