Термос Maestro MR-1646-80 0.8 л
Фото 3 |
Maestro MR-1646-80 0.53 л0.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1646-80 0.8 л
Усі ціни 13 →Maestro 1646-80-MR | 513 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1646-80 800 мл | 696 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1646-80 | 545 грн. |
Термос Maestro 800 мл MR-1646-80 (MR-1646-80) | 557 грн. |
Термос Maestro - 800 мл MR-1646-80 1 шт. | 675 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Maestro MR-1646-80
Ціни на Maestro MR-1646-80 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR-1646-53 0.53 л | від 435 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro MR-1646-80 0.8 л | від 470 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →