Термос Maestro MR-1646-53 0.53 л
Фото 3 |
Maestro MR-1646-53 0.53 л0.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1646-53 0.53 л
Усі ціни 15 →Maestro 1646-53 MR | 439 грн. |
Maestro MR-1646-53 | 585 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1646-53 530 мл | 641 грн. |
Термос для їжі Maestro MR 1646-53 | 502 грн. |
Термос Maestro MR 530 мл-1646-53 (MR-1646-53) | 513 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Maestro MR-1646-53
Ціни на Maestro MR-1646-53 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR-1646-53 0.53 л | від 435 грн. | 19 пропозицій | ||
Maestro MR-1646-80 0.8 л | від 470 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →