Термос Maestro MR-1649-50 0.5 л (MR-1649-50-BLACK)
Фото 3 |
Maestro MR-1649-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1649-50 0.5 л
Усі ціни 9 →Maestro MR-1649-50-MIX | 437 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1649-50-WHITE | 517 грн. |
Термос харчовий Maestro MR-1649-50 (500 мл) | 598 грн. |
Термос харчовий для їжі з нержавіючої сталі Maestro 0.5 л (MR-1649-50) Чор | 673 грн. |
Термос харчовий для їжі з нержавіючої сталі Maestro 0.5 л (MR-1649-50) Біл | 673 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →