Вантажна шина Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 156L
15 089 грн. Купити! Kelly Armorsteel KDM2 (приводная) 315/70 R22.5 156/154L 20PR "3PSF"Garant-shina.comНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 156L
Ціни на Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 154L | від 13 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 154M | від 15 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Kelly Tires Armorsteel KDM2 315/70 R22.5 156L | від 15 089 грн. | 1 пропозиція |