Вантажна шина Giti GDL617 295/60 R22.5 150K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDL617 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 149 K 295/60 R22.5 " 150 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDL617 295/60 R22.5 150K
Giti GDL617 (ведущая) (295/60R22.5 150K) | 14 480 грн. |
Giti GDL617 (приводная) 295/60 R22.5 150/147K 16PR | 14 150 грн. |
Giti GDL617 ведуча (295/60R22,5 150/147K) 388222 | 14 196 грн. |
Модификації Giti GDL617 295/60 R22.5 150K
Ціни на Giti GDL617 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Giti GDL617 295/60 R22.5 149K | від 14 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Giti GDL617 295/60 R22.5 150K | від 14 150 грн. | 3 пропозиції |