Вантажна шина Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L
Sailun SDW1 (ведущая) (315/80R22.5 154L) | 18 623 грн. |
Грузовые шины Sailun SDW1 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150L 18PR 1002333202 | 16 612 грн. |
Шини Sailun SDW1 (ведущая) 315/80 R22,5 154/150L 18PR | 16 320 грн. |
Грузовые шины Sailun SDW1 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150L 18PR | 17 609 грн. |
Модификації Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L
Ціни на Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Sailun SDW1 315/80 R22.5 154L | від 16 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun SDW1 315/80 R22.5 156L | від 16 244 грн. | 7 пропозицій |