Вантажна шина Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 7 →Sava Orjak 5 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/152M | 18 802 грн. |
Sava Orjak 5 (ведущая) (315/70R22.5 154M) | 16 867 грн. |
Грузовые шины Sava Orjak 5 (ведущая) 315/70 R22.5 154/152M 1002121977 | 17 982 грн. |
Sava Orjak 5 (315/70R22.5 154M) | 17 013 грн. |
Sava Orjak 5 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/152M | 18 789 грн. |
Sava Orjak 5 (ведущая ось) 315/70 R22.5 154/152M | 18 800 грн. |
Всесезонні шини Sava Orjak 5 (ведуча) 315/70 R22.5 154/152M | 19 061 грн. |
Модификації Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M
Ціни на Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154L | від 16 204 грн. | 15 пропозицій | ||
Sava Orjak 5 315/70 R22.5 154M | від 16 867 грн. | 7 пропозицій |