Вантажна шина Giti GDR675 295/60 R22.5 149K
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR675 295/60 R22.5 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDR675 295/60 R22.5 149K
Giti GDR675 (ведущая) (295/60R22.5 149) | 14 904 грн. |
Грузовые шины Giti GDR675 (ведущая) 295/60 R22.5 149/146K 1002577939 | 15 038 грн. |
Вантажні шини Giti GDR675 (провідна) 295/60 R22.5 149/146K | 15 940 грн. |
Відеоогляди
Модификації Giti GDR675 295/60 R22.5 149K
Ціни на Giti GDR675 295/60 R22.5 149K |
---|---|---|---|---|
Giti GDR675 295/60 R22.5 149K | від 14 904 грн. | 3 пропозиції | ||
Giti GDR675 295/60 R22.5 150K | від 14 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Giti GDR675 315/60 R22.5 152L | від 14 250 грн. | 6 пропозицій |