Мотошина Kenda K280 4.1 -18 58P
Фото 5 |
Kenda K280 4.1 -18 58P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenda K280 4.1 -18 58P
Kenda K280 4.10-18 58P | 2 134 грн. |
Kenda K280 4.10-18 58P | 2 122 грн. |
Kenda K280 4.10-18 58P | 2 136 грн. |
Модификації Kenda K280 4.1 -18 58P
Ціни на Kenda K280 4.1 -18 58P |
---|---|---|---|---|
Kenda K280 3 -21 51P | від 1 984 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K280 3 R21 51P | від 1 871 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K280 3.5 R18 56P | від 1 819 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K280 4.1 -18 58P | від 2 122 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K280 4.1 R18 58P | від 1 908 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K280 4.6 -17 61P | від 2 147 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K280 4.6 R17 61P | від 1 921 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K280 4.6 R18 63P | від 2 183 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K280 130/80 -17 65P | від 2 922 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K280 130/80 R17 65P | від 2 754 грн. | 1 пропозиція |
Схожі