Автоакустика Kenwood KFC-PS704P
Kenwood KFC-PS704P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood KFC-PS704P
Kenwood KFC-PS704P 6325 | 4 278 грн. |
Акустика Kenwood KFC-PS704P | 3 780 грн. |
Автоакустика Kenwood KFC-PS704P | 4 249 грн. |
Автоакустика Kenwood KFC-PS704P [55248] | 4 988 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →