Тостер Kenwood Mesmerine TCM 811BL
Фото 4 |
Kenwood Mesmerine TCM 811BL бірюзовий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood Mesmerine TCM 811BL
Тостер Kenwood Mesmerine 2 Slot Toaster TCM811BL | 6 416 грн. |
Тостер Kenwood Mesmerine 2 Slot Toaster TCM811BL | 6 406 грн. |
Тостер Kenwood Mesmerine 2 Slot Toaster TCM811BL | 6 412 грн. |
Модификації Kenwood Mesmerine TCM 811BL
Ціни на Kenwood Mesmerine TCM 811BL |
---|---|---|---|---|
Kenwood Mesmerine TCM 811BL | від 6 406 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenwood Mesmerine TCM 811RD | від 5 763 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →