Тостер Kenwood kMix TCX 751BK
Відео 1Фото 7 |
Kenwood kMix TCX 751BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood kMix TCX 751BK
Тостер Kenwood kMix TCX751BK | 6 314 грн. |
Тостер Kenwood kMix TCX751BK | 6 320 грн. |
Тостер Kenwood kMix TCX751BK | 6 324 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kenwood kMix TCX 751BK
Ціни на Kenwood kMix TCX 751BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix TCX 751WH | від 8 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenwood kMix TCX 751RD | від 6 716 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenwood kMix TCX 751BK | від 6 314 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →