Електрочайник Kenwood Mesmerine ZJM 810BK чорний
Kenwood Mesmerine ZJM 810BK |
|
Зручний у використанні електричний чайник від популярного британського виробника дрібної побутової техніки компанії Kenwood. Дозволяє за раз нагріти до 1,6 л води, але при цьому візуально сам пристрій виглядає набагато компактніші аналогічних моделей. Прилад виготовлений з нержавіючої сталі, тому не боїться ударів та інших механічних впливів. На задній поверхні сталевого корпусу знаходиться ухватистая рукоятка з ненагревающейся поверхнею, під нею розташувалася шкала для визначення кількості налитої в чайник води.
Електрочайник Kenwood Mesmerine ZJM 810BK відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і універсальним дизайном, який підходить як для ретро-кухонь, так і кухонних інтер'єрів у класичному та сучасному стилях. Широка горловина і знімна кришка дають змогу зручно відмивати пристрій від накипу, яка з часом осідає на дні і внутрішніх стінках колби. Завдяки прихованому Тену користувач може нагріти навіть невелика кількість води — головне, щоб вона покривала дно. Для живлення електрочайника призначена підставка з проводом, який підключається до звичайної побутової розетки; при необхідності надлишки шнура можна заховати в спеціальному відсіку в нижній частині платформи. Чайник важить 1,6 кг і має потужність 2200 Вт, що забезпечує максимально швидкий нагрів води і не перевантажує проводку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Mesmerine ZJM 810BK чорний
Електрочайник Kenwood ZJM810BK | 3 689 грн. |
Електрочайник Kenwood Zjm 810 Bk | 4 040 грн. |
Електрочайник Kenwood ZJM810BK Czarna | 6 150 грн. |
Електрочайник KENWOOD ZJM 810 BK (ZJM810BK) ZJM810BK | 3 740 грн. |
Kenwood ZJM810BK Czarna | 6 300 грн. |
Модификації Kenwood Mesmerine ZJM 810BK
Ціни на Kenwood Mesmerine ZJM 810BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood Mesmerine ZJM 810BL бірюзовий | від 2 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810RD червоний | від 3 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810BK чорний | від 3 689 грн. | 5 пропозицій |