Фітнес станція Kettler Multigym (7752-800)
Kettler Multigym |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kettler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kettler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kettler Multigym
Усі ціни 10 →Атлас тренувань Kettler Multigym Plus M-5949267 | 81 855 грн. |
Атлас KETTLER MULTIGYM PLUS 3853 | 82 917 грн. |
Фитнес станция Kettler Multigym Plus | 68 550 грн. |
Профессиональный тренажер Kettler Multigym Plus | 68 651 грн. |
Тренажер Kettler Multigym Plus 3853 | 65 518 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →