Клавіатура
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Blue Switch
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Blue Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keychron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keychron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame
Ціни на Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame |
---|---|---|---|---|
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Blue Switch | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Brown Switch | від 6 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Red Switch | від 6 560 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →