Logitech G502 X
Відео 35Фото 10 |
Logitech G502 X |
|
Оновлена версія найпопулярнішої ігрової мишки Logitech G502, представлена на ринку в 2022 році та позиціонована виробником у середній ціновий сегмент. Девайс може похвалитися високоточним сенсором, великою кількістю кнопок та просунутим 4D-колесом із прискореним режимом прокручування. Звернемо увагу на те, що перед нами класична провідна модифікація мишки, яка також має зібратися в особі G502 X Lightspeed з комбінованим підключенням і G502 X Plus з комбінованим підключенням і вбудованим підсвічуванням.
Проте комп'ютерна мишка Logitech G502 X може стати чудовим придбанням для користувачів, які захоплюються комп'ютерними іграми незалежно від жанру. Девайс отримав високоточний оптичний сенсор Hero, який дозволяє регулювати роздільну здатність в межах 100 - 25600 DPI, а також стабільно обробляє дані при прискореннях до 40 G і швидкості переміщення мишки до 400 ips. Завдяки різноманітності програмованих кнопок (яких передбачено 9 шт) пристрій може послужити відмінним помічником в іграх практично будь-якого жанру, а також чудовим інструментом для роботи в різних додатках, електронних таблицях, програмах для монтажу та ін. Оптико-механічні перемикачі Lightforce відрізняються високою точністю та відмінним ресурсом напрацювання на знос. При цьому пристрій важить всього 89 г (зазначимо, що це найлегша модифікація серед побратимів по оновленому сімейству).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G502 X
Усі ціни 149 →Logitech G502 X Gaming (910-006146) White 910-006146 | 2 399 грн. |
Мишка Logitech G502 X USB Black (910-006138) 910-006138 | 2 399 грн. |
Ігрова миша Logitech G502 X USB (Black) 910-006138 | 2 399 грн. |
Миша Logitech G502 X White (910-006146) | 2 389 грн. |
Миша Logitech G502 X Black (910-006138) | 2 390 грн. |
довго вибирав професійний ведмедик передивився весь youTube і зупинився на цій моделі. Ведмедик дуже задоволений, є ще така ж безпровідна модель, але вона трохи дорожча. Ведмедик має 9 кнопок які можна легко запрограмувати під різний функціонал. Як для ігор, так і для монтажу відео. Безпосередньо взяв її для монтажу відео. добре лежить у руці, легка, має функцію швидкого гортання-вільне колесо. за годину користування невиявивши |