Клавіатура
Keychron S1 RGB Backlit Red Switch (S1-B1)
Фото 10 |
Keychron S1 RGB Backlit Red Switch Gateron Low-profile 2.0 Blue (Clicky)Gateron Low-profile 2.0 Brown (Tactile)Gateron Low-profile 2.0 Red (Linear) |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Keychron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Keychron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Keychron S1 RGB Backlit
Ціни на Keychron S1 RGB Backlit |
---|---|---|---|---|
Keychron S1 RGB Backlit Blue Switch | від 6 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Keychron S1 RGB Backlit Brown Switch | від 6 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Keychron S1 RGB Backlit Red Switch | від 6 960 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →