Автопідсилювач Kicx RX 1050D
![]() |
Kicx RX 1050D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx RX 1050D
Усі ціни 8 →підсилювач Kicx rx 1050d ver.2 | 6 172 грн. |
Підсилювач Kicx RX 1050D ver.2 | 6 172 грн. |
Kicx RX 1050D ver.2 Автоакустика RX 1050D ver.2 | 6 577 грн. |
| 6 172 грн. | ![]() |
| 6 172 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →