Набір інструментів KING TONY ST4028MR
KING TONY ST4028MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY ST4028MR
Усі ціни 7 →Набор торцевых головок 8-32 мм 1/2" King Tony в кейсе, 24 шт ST4028MR | 3 553 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/2" 24 ед. 12PT (ST4028MR) | 3 644 грн. |
Набор головок KING TONY 1/2" 8-32 мм, 24 шт., 12-гранных (ST4028MR) ST4028 | 3 217 грн. |
Набір інструментів KING TONY 1/2" 8-32 мм, 24 шт., 12-гранних (ST4028MR) S | 3 643 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 1/2" 8-32 мм, 24 шт., 12-гранних (S | 3 643 грн. |
Набір торцевих головок King Tony 1/2" 08-32 мм 24 предмети (ST4028MR) | 3 644 грн. |
Набор головок KING TONY ST4028MR 1/2 24 пр | 3 598 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →