Набір інструментів KING TONY SC7583MR
Фото 7 |
KING TONY SC7583MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY SC7583MR
Усі ціни 10 →Набор инструментов универсальный 1/2", 1/4" King Tony в кейсе, 83 шт SC758 | 5 279 грн. |
Набір інструментів універсальний 1/4"+1/2" King Tony (83 одиниць) (SC7583M | 6 830 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/2", 1/4", 83 ед. 6PT (SC7583MR) | 7 006 грн. |
Набір інструментів KING TONY 83 шт. 1/4"+1/2" (SC7583MR) SC7583MR | 7 005 грн. |
Набор инструмента King Tony SC7583MR 83 | 6 830 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →