Набір інструментів KING TONY SC7596MR
KING TONY SC7596MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY SC7596MR
Усі ціни 7 →Набір головок і біт King Tony 1/4" и 1/2" 96 од. SC7596MR SC7596MR | 6 733 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/4", 1/2" 96 ед. 6PT (SC7596MR) | 7 006 грн. |
Набір інструментів KING TONY 96 шт. 1/4"-1/2" (SC7596MR) SC7596MR | 7 006 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY 96 шт. 1/4"-1/2" (SC7596MR) SC7596M | 7 006 грн. |
Набір інструментів KING TONY універсальний 1/4" + 1/2" 96 шт. (SC7596MR) | 7 007 грн. |
Набір інструментів KING TONY 96 шт. 1/4"-1/2" (SC7596MR) | 7 974 грн. |
Універсальний набір інструментів KING TONY 96 одиниць 1/4" і 1/2" (SC7596M | 6 516 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →